Uitslagen Van DijkBikes jeugdronde van Kampen 14 mei 2016

  Kampen            14-5-2016

 

 

Kampen

 

Jeugd Cat 7

 

1

Wouter van de Weerdhof

LOBITH

2

Bram Leerkes

TWELLO

3

Pepijn Reinderink

RUURLO

4

Hugo Kars

OOSTERBEEK

5

Xander van Straten

WOLVEGA

6

Kjell de Jager

BARENDRECHT

7

Tjipke Bosma

KOLLUMERZWAAG

8

Redmar Dijkman

LUTJEGAST

9

Loe van Belle

ZOETERMEER

10

Jelle Baks

HAALDEREN

11

Frits A Biesterbos

APELDOORN

12

Sam Naberman

GENEMUIDEN

13

Jip Kramer

OOSTERBEEK

14

Pieter Sijbrandij

DRONTEN

15

Bram Gerritsen

BEMMEL

16

Pim Schenk

AALTEN

17

Tim Brinkman

KOEKANGE

18

Mathijs Mulder

WOLVEGA

19

Maarten Oosterbaan

DRIEL

20

Luuk Holslag

ALMELO

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd Cat 6

 

1

Tibor Del Grosso

EELDE

2

Mark Groeneveld

ENKHUIZEN

3

Bjarne Hemme

ERICA

4

Olivier de Weerd

KAMPEN

5

Ruben Kortleve

HAVELTE

6

Rixt Tol

HASSELT

7

Sven Noorderijk

NUNSPEET

8

Laura Gambon

APELDOORN

9

Arjen Dillema

DOEZUM

10

Joris Reinderink

RUURLO

11

Sietse Kool

ZEVENHOVEN

12

Mickey Nijkamp

ZWOLLE

13

Lucas Averesch

RIJSSEN

14

Ilse Pluimers

ENTER

15

Mike Spenkelink

NIJVERDAL

16

Petra Welmers

DRONTEN

17

Fokko Weening

HARKEMA

18

Daphne Kreulen

HOOGHALEN

19

Jelle Bouwe Hofstee

DWINGELOO

20

Julius de Groot

ZWOLLE

21

Jurre Grit

ZWOLLE

22

Sven Timmermans

TWELLO

23

Rik van der Wal

APELDOORN

24

Tristan Hartmann

ENSCHEDE

25

Stan Boerrigter

OLDENZAAL

26

Owen Doddema

RAALTE

27

Anouk Hogenkamp

NIJVERDAL

28

Marco Veldkamp

ZWOLLE

29

Lars Geerdink

HENGELO

30

Hugo Jansen

EIBERGEN

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd Cat 5

 

1

Willemijn Prins

ZWOLLE

2

Anne Kiers

WESTERHAAR

3

Miguel van Tintelen

BAARS

4

Björn Hommes

APPELSCHA

5

Marvin Peters

WEHL

6

Elmar Abma

WOLVEGA

7

Bart Kortleve

HAVELTE

8

Cecilia van Zuthem

ZWOLLE

9

Sep Roord

OLDENZAAL

10

Justus Willemsen

APELDOORN

11

Anniek Wever

APELDOORN

12

Kimberly Boven

REUTUM

13

Bjorn Koster

RODEN

14

Juul Nagengast

BEILEN

15

Thom van de Pol

ZWARTSLUIS

16

Thijs Bakker

RIJSSEN

17

Sven Groot Roessink

AALTEN

18

Stijn Hezeman

APELDOORN

19

Lonneke Prevaes

VALKENSWAARD

20

Halvar de Jager

BARENDRECHT

21

Cas van der Veen

APELDOORN

22

Chloë Postma

HULSEN

23

Matz Damman

GROENLO

24

Naomi Veurink

HARDENBERG

25

Sem Blacquiere

 

26

Siebe Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd Cat 4

 

1

Leonie Bentveld

BURGUM

2

Brent Nijboer

ZWOLLE

3

Ryan Gal

NEEDE

4

Paulien Vrancke

ROLDE

5

Jelle van Dijk

DRONTEN

6

Yaël Plas

APELDOORN

7

Indy verwaarst

HAARLE

8

Ingmar Kars

OOSTERBEEK

9

Isa Looienga

DRACHTEN

10

Jentske Withag

BELTRUM

11

Sten ten Brinke

ZWOLLE

12

Imme Arink

GROENLO

13

Sep Kramer

OOSTERBEEK

14

Thijmen Groen

DEN HAAG

15

Jannet de Vries

DRACHTEN

16

Jelle Schieven

ZIEUWENT

17

Gijs Broere

NEDERHORST DEN BERG

18

Stijn Berentsen

GROENLO

19

Dean Verwaarst

HAARLE

20

Vera Roodenburg

UGCHELEN

21

Lisa van Belle

ZOETERMEER

22

Lotta Kosters

ALMELO

23

Sil Keur

ZWOLLE

24

Indy Kappert

HOLTEN

25

Joyce Mulder

MEPPEL

26

Isabel Arensman

DEIL

27

Roel Hendriks

VELP

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd Cat 3

 

1

Jette de Groot

ZWOLLE

2

Niek Suijker

SCHIPLUIDEN

3

Jelle Weierink

OOTMARSUM

4

Nina Oolders

SCHEEMDA

5

Cedric de Jager

BARENDRECHT

6

Job Weijdema

TUK

7

Pascal Seine

ZWOLLE

8

Danny Turkstra

BEILEN

9

Tsjisse Weening

HARKEMA

10

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

11

Hugo Paats

APELDOORN

12

Elise Timmerman

STAPHORST

13

Keije Solen

ZWOLLE

14

Danijel Agricola

TERWISPEL

15

Tom Nijzink

RIJSSEN

16

Loes Nomden

HATTEM

17

Bauke ter Weel

ENTER

18

Niek Bergboer

WIERDEN

19

Stijn Heering

RIJSSEN

20

Miriam Felix

DRONTEN

21

Loïs Kuiper

ERMELO

22

Nout Blacquiere

LELYSTAD

23

Thijn Damhuis

OLDENZAAL

24

Jesse Hoogland

NIJVERDAL

25

Esra Goossens

BORCULO

26

Nanet van der Wal

APELDOORN

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd Cat 2

 

1

Hugo Wessels

ENTER

2

Geert Jan Hofstee

DWINGELOO

3

Puck Langenbarg

RUURLO

4

Floor Holslag

ALMELO

5

Runar Slinkman

RIJSSEN

6

Joëlle Eenkhoorn

GENEMUIDEN

7

Cas Krebbers

DEEST

8

Lotte Casteel

ZWOLLE

9

Toine Broekroelofs

ZWOLLE

10

Isa Groeneveld

ENKHUIZEN

11

Finn Arends

DOETINCHEM

12

Jasmijn van Hellemondt

APELDOORN

13

Ruben Willemsen

APELDOORN

14

Jelte ter Weel

ENTER

15

Jarno Roelofsen

EDE

17

Stein Jansen

EIBERGEN

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd Cat 1

 

1

Victor Kroesbergen

EDE

2

Maureen Abma

WOLVEGA

3

Fleur Prins

ZWOLLE

4

Hannah Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

5

Chris Kiers

WESTERHAAR

6

Nick Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

7

Esmee Blok

OLST

8

Ella Roodenburg

UGCHELEN

9

Ivar Roodenburg

UGCHELEN

10

Naomy Mulder

MEPPEL

11

Linn Berentsen

GROENLO

12

Jinthe Nijboer

ZWOLLE

13

Bliss Goossens

BORCULO

 

 

 

  •  
  • delen
  • |
  •  
  • tweet
  • |
  •  
  • stuur door